Žabky v kaluži

Jsme společenství přátel, přičemž někteří z nás – jak říkáme – jsou obdarováni jinak, než většina ostatních lidí.

Víkendovky

Listopad 2007 - Březí

Jedno krásného podzimního víkendu jsme se opět celý natěšení vidali na víkendovku do Heřmanova, bohužel těsně před začátkem pobytu jsme se dozvěděli zprávu, že Heřmanov je pro nás na tento víkend uzavřen, nezbylo tedy nic jiného než narychlo sehnat jinou destinaci. A tou se nám protentokrát stala nedaleká fara v Březí.

První velkou srandu jsme zažili hned na nádraží kdesi na Vrchovině, neboť nikdo si nebyl jist jakým směrem se vidat. Nakonec jsme šlapali pár kilometrů cestou až kamsi k nějakému prasečáku, kde cesta končila a nám tak nějak došlo, že zřejmě jdeme špatně. Naštěstí stačilo pár Mončiných telefonátů a za chvíli nás obklíčilo několik aut, kteří nás na faru dovezli.

Začalo ubytování. Fara byla nově opravená a téměř bez zařízení, takžem ísta kam se položit bylo opravdu hodně. Pak se někteří vydali obdivovat zasněženou okolní krajinu, která vypadala jako v pohádce. Pak se celý víkend konal program jaký vlastně známe. Společná posezení, vyprávění, motlitby, výpravy do okolí a různé hry.

Víkendovka se povedla. Dobrou zprávou bylo také to, že jsme objevili další místo, kde můžeme trávit společné volné chvíle, neboť těch není nikdy dost.

Poslední komentáře
23.09.2008 16:32:07: jj, to byla dobr víkendovka. Až na to gestaposmiley${1}